Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma melóhelyemen kakiltam,...

Ma melóhelyemen kakiltam, tisztára töröltem. Majd nap végén megizzadtam, és kimentem wc-re, megtöröltem megint a púzómat, majd ismét rengeteg papír kellett, hogy a folyadékot, nedveket stb letöröljem. Miért?

Figyelt kérdés

tehát a papíros teljesen barna lett, meg folyékony, és újra meg kellett törölni, mintha kakáltam volna ismét egyet.


Másnál is így van ez? Ha megtörlöd űrítés után is az ánuszodat, akkor ismét barna lesz, büdös illattal?


2019. szept. 20. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Érdekel szerinted valakit a sz@ros s..ged?
2019. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem szokott ilyen lenni, engem is érdekel hogy mi okozhatja. Lehet csak az izzadás miatt, a redőkből jön amit nem tudsz kitörölni rendesen. De nem tudom.
2019. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

így van

honnan jön, amit nem tudok kitörölni rendesen?

2019. szept. 20. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
A végbélből
2019. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Másokkal is elő fordul, ne aggódj! Lehet, hogy a záróizom mozgása okozza, vagy izzadással kijut egy kis maradvány, amit belülről nem lehet kitörölni. Én is úgy szoktam, hogy egy idő múlva megtörlöm újra, ha szükségét érzem.

Egyébként ebből a jelenségből származik a "vonalkódos alsónadrág" poénja. Tehát nem egyedi.

2019. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!