Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérésre írhat fel gyógyszert...

Kérésre írhat fel gyógyszert a bőrgyógyász?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16éves lány vagyok és sajnos 4éve szenvedes akneval. Az évek során nagyon sok heget szereztem és volt már olyan állapotban is a bőrőm, hogy az egész teljes gyulladásban volt és vér piros volt az egész arcom. Nagyon fáj és rengetegszer hatalmas dudorok is vannak a bőrőm alatt. Ha ez nem elég a hátam és a kezem is tele van. Voltam bőrgyógyászaton de mindig valami krémet írtak fel ami nem használt majd jött a lézeres kezelés, ami szintén nem használt. Ma megint megyek édesanyámmal és megszeretnénk kérni a bőrgyógyászt, hogy írjon fel valami gyógyszert mert már elviselhetetlen a fájdalom. Viszont most egyáltalán nem olyan durva a bőrőm, mint amilyen szokott lenni ezért viszek pár képet, hogy általában hogy szokott kinézni. Szerintetek ha megkérjük ír fel gyógyszert, vagy a mostani álapotát fogja nézni és nem ír fel semmit? Az a baj hogy mindig bőrgyógyász előtt szépül ki a bőrőm és így nem tudják annyira átlátni. :( a válaszaitokat előre is köszönöm! Szép napot!

2019. szept. 24. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez orvos függő. A legtöbb orvos nem szereti, ha a beteg mondja meg neki, hogy mit írjon fel. De szerintem a te esetedben érdemes megkérdezni, mert azért itt látható problémáról van szó, mégha éppen csak képen is tudod megmutatni.
2019. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!