Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anya rákos. Tudtok nekem...

Anya rákos. Tudtok nekem olyan könyveket mondani, mondani, amelyek segítenek átvészelni ezt a helyzetet? Nem tudományos jellegűt keresek.

Figyelt kérdés

2019. szept. 28. 06:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ill. véletlen nem tudtok olyan szervezeteket, ahova mehetsz, hogyha az egyik szülőd rákos?
2019. szept. 28. 07:11
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom, de őszintén együttérzek veled is kitartást kívánok!

Szeresd őt nagyon, az sokat segít!

2019. szept. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Mittelholcz Dóra - Tündérmese kis szépséghibával.


Dávid Zsanna - Rákstory

Könyvemmel nem célom a ma oly divatos orvosregények sokaságát gazdagítani, sokkal inkább segítségül ajánlom, és figyelemfelkeltésnek szánom rohanó világunkban. Írásom önéletrajzi fogantatású, csaknem minden epizódjában hiteles, így nem számíthat a szenzációéhes olvasók táborának megelégedésére. A középkorú daganatos betegségekben szenvedők megváltozott életminőségéről, hirtelen riasztóan bonyolulttá vált hétköznapi gondjairól írok. Segíteni szeretnék mindazoknak, akik csak most vagy a közeljövőben szembesülnek korunk népbetegségével, a RÁK-kal. Keserédes tapasztalataimmal, gyakorlati tanácsokkal is szolgálok a rászorulóknak…”


Mielőbbi gyógyulást anyukádnak!

2019. szept. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyumat rákbetegségben vesztettem el. A bennem lévő fájdalom leírhatatlan. Rengeteg hibát követ el ilyenkor az ember, de erre szerintem nincs recept. Most keménynek kell lenned mint a vídia. Itt most neki van szüksége minden segítségre. Nem írtad hány éves vagy, felnőtt vagy gyerek. Mindkét esetben rengeteg dolgot tehetsz ami segíti anyud harcát. Biztos vannak ilyen könyvek és csoportok, de nem biztos, hogy most van itt az ideje. Hihetetlen szar úgy élni, hogy a szeretted súlyos beteg. Tudom. De most ő rá kell figyelni, magunkat leghátra tolni.
2019. szept. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ilyen.

Csak állj mellé, fogadd el a döntéseit, ne akarj semmit rákényszeríteni, csak támogasd. És tölts vele annyi időt amennyit csak lehet.


Sajnálom, hogy át kell ezen mennetek, rohadt kemény időszak, folyamatos érzelmi hullámvasút.

2019. szept. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyesület: Magyar Rákellenes Liga (régen hallottam róluk most nem tudom mi a helyzet, működnek -e még)
2019. szept. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem olvasgatni kell hanem vele lenni és mindenben segíteni!
2019. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szólít a szörny. Film is, könyv is.

Anyuddal beszélgess sokat, együtt könnyebb lesz feldolgozni! És ne mondj le róla, ha van ereje küzdeni, meggyógyulhat, ebben pedig neked, nektek, a családjának kell támogatnia.

2019. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 siempre válasza:

Lance Armstrong : Bicikli életre-halálra.

Ez a legjobb ilyen témában.

2019. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2019. szept. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!