Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtét előtti kérdés, más hogy...

Műtét előtti kérdés, más hogy csinálja, csinálta?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben volt egy ciszta műtétem, műtét előtt el kellett mennem vérvételre, EKG vizsgálatra, mellkas röntgenre. A befekvés napján a vérvételt es az EKG vizsgálatot megismételték, röntgent nem (júliusi tudoszurot vittem, elfogadták). A háziorvos amikor levette a vért, mondta is, hogy nem érti, minek adtak beutalót, amikor a befekvéskor ezeket a vizsgálatokat elvégzik. Most sajnos újabb ciszta műtétem lesz, az orvos megint adott beutalót vérvételre, és röntgenre. Mellkas röntgen leletem van korábbról, úgyhogy az meg van oldva, viszont nem tudom, vérvételre igy elmenjek-e,ha befekveskor valószínűleg megint megcsinálják...vagy a műtét hetén,hétfőn vagy kedden menjek el a kórházba vérvételre? A befekvés csütörtökön lenne, műtét pénteken. Más hogy csinálta? Köszönöm előre is a válaszokat.

2019. szept. 28. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt csináld amit az orvos mondott,különben nem lesz műtért .
2019. szept. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltatom mindenképp. Ha a kórházba megyek vervetelre,a műtét hetén,az is jo?
2019. szept. 29. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj előtte vérvételre, és az utolsó egy hónapon belüli labort fogadják el!
2019. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

Ha a kórházba megyek,az jo? Ha hétfőn vagy kedden megyek,es csutortokon van a befekvés, pénteken a műtét? Nem biztos hogy hamarabb tudok menni, mert külföldön dolgozom ea pont úgy tudok haza menni,hogy a hétfő vagy kedd lesz jo a vervetelre, ha a kórházban adom le a vért, akkor nekik az csütörtökre mindenképp meglesz, nem?

2019. szept. 29. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, jó ha hét elején a kórházban megcsináltatod!
2019. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2019. szept. 29. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!