Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy 16 éves fiúnak hány cm...

Egy 16 éves fiúnak hány cm magasnak kell lenni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert már egy éve nem nőttem semmit lehet hogy már nem is fogok?172 cm vagyok nagyon alacsony?
2019. okt. 1. 23:07
 1/5 zolika12345678 válasza:
100%
Szia,igazából nincs megszabva kinek mennyinek kéne lennie,én is 16 vagy és fiú 185 cm,de osztálytársam ugyanennyi,ő 190 aztán a másik osztalytarsam 165 és fiúk ők is szóval..
2019. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Még növésben vagy. 172 cm nem túl magas, de azért nem vagy tökmag. Idővel rájössz, hogy szart se számít.
2019. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még sokat fogsz nőni, a növekedés nem egyenletes, hanem szakaszos, ha most egy évig nem nőttél, akkor hirtelen fogsz nőni valamennyit, aztán sokáig semmit, aztán újra hirtelen több centit és így tovább.
2019. okt. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A férfiak 22 éves koráig nőhetnek. De ez nem törvényszerű.Szerintem még növésbe vagy,csak most "pihenő" időszakban vagy.
2019. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2019. okt. 2. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!