Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más sportos vagy átlagos...

Más sportos vagy átlagos testalkatú fiúnak férfinak is fordult már meg a fejében, hogy elengedje magát?

Figyelt kérdés

Mindig is fittebb voltam, sokat mozgok. Sose voltam kövér. Viszont egyre kevésbé érzem magam motiváltnak, hogy tartsam a formám, vagy hogy odafigyeljek az étkezésemre. Néha úgy szeretném azt mondani h mostantól leszarom. Megtenni hogy jól bekajálok gyorsétteremben vacsorára. Vagy heverni a tv előtt és chipset enni. Ilyeneket én amúgy nem szoktam.

Másnak is fordulnak meg ilyenek titkon a fejében? Én mostanában egyre inkább azt érzem, hogy nem lenne gáz, mert amúgy sok a túlsúlyos ember.



2019. jún. 20. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem teszed meg? Egyszer-egyszer szerintem ennek bele kell tudnia férni vagy ha nem, kérdezd meg magadtól megéri e az életed szempontjából, hogy olykor nem teszel a vágyadért. Az, hogy alkalomszerűen eszünk egy gyorsétteremben vagy chipsezünk a kanapén miért lenne ördögtől való?

Az élet eltelik. Tegyél bele olyat, ami jól esik. Talán egy-két alkalom után ki is ég ez a vágyad.

2019. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert lehet túlságosan élvezném és tényleg nem akarnék tovább törődni mozgással meg ilyenekkel. Szerintem elszaladna velem a ló. Tuti híznék.
2019. jún. 20. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

És ha élveznéd és híznál akkor mi lenne? Ha te jól éreznéd magad közben úgy is akkor csináld, élj úgy. Egyetértek az első válaszolóval. Szerintem is a saját jól érzésünk és boldogságunk a legfontosabb, egyrészt mert ez kívülről is látszik másrészt te is így érzed jól magad. Ha belülről jó akkor azt a külső szemek is észreveszik. Ha pedig elég intelligensek, elfogadják a változást és a te boldogságod fontosabb lesz nekik mint a saját elképzelésük arról hogy mi a helyes vagy jó. Nincs beleszólása senkinek, csak közük van hozzá. Tehát tudhatnak/tudjanak róla de ezen felül semmi több.


Ha mást nem legalább próbáld ki, aztán ha mégsem tetszik még az elején könnyebb visszaállni a korábbi életmódhoz.

2019. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Azért lehet nem kéne eldobnod az egészséged csak azért mert szeretnél mcdonaldsot zabálni. ....lehet... De ahogy érzed
2019. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én post most kezdtem el elengedni magam eddig sportos voltam
2019. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!