Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi papíron szerepel...

Orvosi papíron szerepel kézzel/tollal írva, elég kivehetetlen az írás, de valami ilyesmi: "Perles pl met gat". Minek a rövidítése és mit jelent az a szöveg?

Figyelt kérdés

2019. okt. 4. 09:20
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Az hasznos lenne.
2019. okt. 6. 02:52
 12/44 anonim ***** válasza:
35%
Én tök olvashaóan írok.
2019. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, hogy az ritka, de te tartsd meg a jó szokásodat! :-)
2019. okt. 6. 17:15
 14/44 anonim ***** válasza:
40%
ki kell hogy ábrándítsalak :(( az orvosok nem azért írnak, így mert nem tudnak "rendesen" írni tudnak ők, csak nem fognak , szándékos tudom :)) volt családban
2019. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
50%
mármint szándékosan nem írnak olyat, ami a páciensnek érthető lenne
2019. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

Van egy orvos rokonom, váltottam vele jónéhány e-mailt, annyi helyesírási hibát vétett minden egyes levelében, hogy komolyan aggódni kezdtem a betegeiért...

Igaz, az e-mail az nem kézírás, de a helyesírás is sokatmondó lehet. Azt sem tudni, hogy az általános iskolából hogyan jutott tovább.

2019. dec. 30. 20:21
 17/44 anonim ***** válasza:
56%

Nem erre gondoltam , de akár,,

fiatalabb koromban éltem együtt orvvostanhallgatóval, amikor márrezidens lett láttam,hogy működik az orvolás, erre gondoltam sorry ha nem jött le, nagyon kegyetlen dolgokat hallottam tőle,ezértírtam amit

ha megbántottalak sajnálom

2019. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem bántottál meg!

De miért bántódtam volna meg? Nem is értem. :)


Amiről te írtál, az végül is egy teljesen másik dolog, mint amit én vetettem fel, te arról írtál, hogy szándékosan írnak csúnyán, én pedig arról, hogy némelyik orvos IQ-ja nem lehet túl magas...


Szívesen elolvasnám, mik voltak azok a kegyetlenségek, amiről említést tettél korábban! Akár itt, akar privát üzenetben.

2019. dec. 30. 21:49
 19/44 A kérdező kommentje:
Vagy arra gondoltál, hogy valaki lepontozott? Az nem én voltam!!!
2019. dec. 30. 21:53
 20/44 anonim ***** válasza:
66%
Ó már megint megy a tipikus orvosellenes lejáratás. Soha nem írtam direkt rondán, és szerintem a kollégák 99,9 százaléka sem, sőt ha vény nélküli gyógyszert javasolok a betegnek, akkor azt direkt nyomtatva írom. Viszont amit nem a betegnek szánok, azt nem fogom gyöngybetűkkel írni, hanem a normál folyóírásommal, tipikus példa recept, nem a betegnek kell megérteni, mert nem neki írom, hanem a gyógyszerész kollégának.
2019. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!