Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi papíron szerepel...

Orvosi papíron szerepel kézzel/tollal írva, elég kivehetetlen az írás, de valami ilyesmi: "Perles pl met gat". Minek a rövidítése és mit jelent az a szöveg?

Figyelt kérdés

2019. okt. 4. 09:20
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
39. Az látszik, hogy nagyon sok nicked van és az is, hogy nagyon súlyos állapotban vagy.
2019. dec. 31. 16:24
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel ez mind különböző válaszoló, akiket azzal gyanúsítasz, hogy több nickről írnak. Én is azért válaszolok, mert ott van a figyelt kérdéseim között. Magára a kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, a vitában sem kívánok álláspontot foglalni, de ez már nekem fáj, hogy ennyire nem érted, hogy hogy működik az oldal, és teljesen alaptalanul gyanúsítasz embereket.
2019. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is eüs "figyelt kulcsszavaim" vannak, bármennyire is hihetetlen a kérdezőnek (🙄) és nagyon unom, hogy folyton előreugrik, úgyhogy ejtsük ezt a kérdést.
2019. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
A 61%-ost több kérdésnél is látom, ha jól tudom, ő háziorvos rezidens, és ha minden igaz, akkor férfi. Én meg ötödéves orvostanhallgató vagyok, nő. A lényegi részét már megválaszolták előttem, minek írtam volna le én is ugyanazt. Ellenben nem tudtam már szó nélkül hagyni, hogy ennyire Janinak hidd magad és mindenkit szemrebbenés nélkül oltogass.
2020. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!