Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi papíron szerepel...

Orvosi papíron szerepel kézzel/tollal írva, elég kivehetetlen az írás, de valami ilyesmi: "Perles pl met gat". Minek a rövidítése és mit jelent az a szöveg?

Figyelt kérdés

2019. okt. 4. 09:20
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

A 23. hozzászólása volt az első, azelőtt nem volt 77%-os válaszadó.

Bukta! Óriási!


Anyukám azt mondta, hogy részeg emberrel nem érdemes beszélgetni. Ezt kibővítem azzal, hogy skizofrén emberrel sem érdemes beszélgetni!


Vágó, hogy mindkét profil a tiéd!

2019. dec. 30. 23:10
 32/44 anonim ***** válasza:
81%
Ha moderálva lett a válasza, akkor is látja a kérdést. Egyébként gratulálok, eddig is egy vicc volt ez a kérdés, de most már tényleg sikerült elérned az óvodás színvonalat.
2019. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
75%
Az is vicces, hogy fogalmad sincs mi a különbség a skizofrénia meg a disszociáció között, az meg, hogy valakit leskizofrénezel egyszerűen szánalmas és undorító.
2019. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

32, nem volt törölve a hozzászólása, hanem akkor szólt hozzá először - de te ezt nagyon jól tudod.


A kérdésben semmi vicc nincs.


Egyébként itt téged nem akart lejáratni senki, de te ezt megtetted magadnak, magaddal!

Durván lejárattad magadat!

2019. dec. 31. 04:31
 35/44 A kérdező kommentje:

33. Nagyot tévedtél, mert tudom, mi a különbség.

Az undorító és szánalmas magatartást azt magadra írtad/értetted, ugyanis az, hogy két profilról írsz, az az.

2019. dec. 31. 04:36
 36/44 A kérdező kommentje:
32. A "vicc" - vagy inkább a tragikomédia - az inkább az, hogy nem tudod a választ a kérdésre, mégis ideírsz, ezen kívül lekezelően viselkedsz. Ezek azok, amivel iszonyatosan lejárattad magadat! Nem más téged, hanem te magadat. Bizony.
2019. dec. 31. 04:48
 37/44 anonim ***** válasza:
62%
valóban kérdező nem ugyanarról írtunk, bocsánat
2019. dec. 31. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
37. Semmi gond! :)
2019. dec. 31. 05:13
 39/44 anonim ***** válasza:
78%
Én is most szólok hozzá először, de a figyelt kulcsszavak miatt látom az eü-s kérdéseket te észlény. Aki itt szánalmas, kérdező, az te vagy. Feketén fehéren látszik, hogy ismét elindult a "szidjuk az orvosokat" című igen kedvelt téma, kár lenne tagadni.
2019. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

Hát, neked lehet, hogy ez a kedvenc témád, ezek szerint te olyasmit szoktál olvasni, ám veled ellentétben én nem.

A beszólásaid téged jellemeznek.

Azt is kinéztem a 61%-osból, hogy egy 3. nickneve is van. A stílus is ugyanaz.

Egyébként a témához nem tudtál hozzászólni érdemben "te sem", szóval biztos nem a kérdésem vagy a kulcsszavak keltették fel az érdeklődésedet, sokkal inkább valami egészen más.

2019. dec. 31. 16:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!