Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Migrén ellen jó tipp?

Migrén ellen jó tipp?

Figyelt kérdés

Évek óta migrénben szenvedek, és már nagyon kezdem unni :D A gyógyszerek természetesen nem hatnak, voltam neurológusnál is de mondta, hogy nem igazán van rá gyógymód. Csináltunk MRI vizsgálatot, de természetesen semmi elváltozást nem talált. Írt fel nekem migrén megelőző gyógyszert, de a mellékhatásai miatt abbahagytam, mert rosszabbul voltam ettől, mint a

migréntől. Tippeket, bevált praktikákat szeretnék kérni tőletek, hátha valamelyik nekem i segít, mivel egyetemistaként sokszor akadályoz a tanulásban :(

Köszönöm előre is. :)



2019. okt. 6. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy a nyaki gerinceddel van gond? Kiegyenesedett lordosis vagy ilyesmi.

Én szerencsére kinőttem a migrén, de mostanában nekem az előző ok miatt fáj sokat a fejem.

Régen nekem csak a sötét, csendes szoba, alvás, meleg vizes borogatás (nyakra, tarkóra) segített. Esetleg kipróbálhatod még a levendula illóolajat is, az nyugtat.

A nyakamat ördögcsáklya krémmel szoktam kenni, akkor nem jön elő a sima fejfájás, lehet hogy a migrénnél is használna. Vagy vegyél olyan hűsítő krémet, amit halántékra, tarkóra kenve hűs, hideg érzetet kelt. 22L

2019. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nincs rá gyógymód, de rohamoldó van, amit neurológus ír fel.
2019. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Rohamoldót szedtem de sok mellékhatását produkáltam sajna...

2019. okt. 13. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!