Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tippek örökletes (genetikai)...

Tippek örökletes (genetikai) akné ellen?

Figyelt kérdés

A családomban előfordult akné, és sajnos én is örököltem, valaki valami hatásos krémet, vitamint, táplálékkiegészítőt, bármit tudna ajánlani , ami tényleg beválik és hatásos hosszútávon ? Komolyan mondom kamasz koromban nem volt ilyen csúnya a b1'röm mint most, és évről évre rosszabbnak látom. Kipróbáltam egy csomó erre ajánlott krémet, kencét, cinket, tippet, bőrorvosnál is voltam, ő is kiírt egy komolyabb krémet, és semmi . A válaszokat előre is köszönöm.

22/L



2018. dec. 2. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is a helyzet, de nekem az utóbbi időkben az aknén felül további betegségek is jelentkeznek. Egyre több egészségügyi problémám van.

Szerintem állj le a csodaszer megtalálásával, és menj el kivizsgáltatni magad. Az aknét okozhatja a testedben fel nem fedezett góc, gyulladás, hormonális probléma, akármi... Az is lehet, hogy a petefészkeddel van valami. A PCOS-es nőknél szokott akné jelentkezni felnőtt korban. Akár még egy rossz, nem megfelelően gyökér kezelt fog is állhat a háttérben. Menj el egy fogászati kivizsgálásra, ha rendben van minden, akkor egy belgyógyászhoz.

Ha rám hallgatsz, akkor bőrgyógyászra több pénzt nem szórsz el, se a csodakenőcseire. Csak lehúznak, de nem segítenek.

Ha szeretnél beszélgetni erről a témáról vagy valami másról, nyugodtan írj rám.

2018. dec. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :)
2018. dec. 3. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!