Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Feeder fétis segítség!?

Feeder fétis segítség!?

Figyelt kérdés

Feeder fétisem van, és teljesen betegnek érzem magam. Senkivel sem merek beszélni róla

(Én nem hízok)


2019. okt. 7. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert lenne betegség teljesen normális ha az ember mértéket tart én is sokáig szégyelltem a feederism fetisemet de aztán rájöttem hogy semmi baj nincs vele

Ha beszélni szeretnél róla irj nyugodtan

2019. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is furcsálom.

Próbáltam is róla leszokni.

2019. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is ilyen fétisem van és tudom mit érzel. Én is nagyon sokáig próbáltam elnyomni, de aztán rájöttem, hogy sokkal jobb lesz inkább megélni. De a szüliemnek nem mondtam el, és nem is fogom. A fétisen kívűli emberekkel tényleg jobb ha nem beszélsz róla, mert zavaró vagy sokkoló lehet nekik, de a legközelebbi barátaidnak jobb ha egyszer elmondod, hogy tudják. Az interneten rengeten olyan embert találsz akivel tabuk nélkül beszélhetsz róla. Ebben például rám is számíthatsz.
2019. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kéne valami csoport,vagy hely,ahol csak ilyen emberek vagyunk fent.
2019. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a fetisem van aki gondolja írjon privát üzenetben.
2019. nov. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ez a fetisem. Minden nap azt kívánom bárcsak lenne egy feedee barátnőm, csak hát az élet kegyetlen.
2019. dec. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!