Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bármi oka lehet ennek? (Több...

Bármi oka lehet ennek? (Több lent)

Figyelt kérdés

Egyszerűen: imádom vágdosni a szám.

Nem tudom, mintha valami késztetne arra, hogy vágjak bele. Feldob az egész és még az is tetszik, hogy fáj. Őszintén nem lepődtem meg ezen. Egyszer már volt vita, hogy szeretem bántani magam stb.

Most csak azon van a hangsúly, hogy az ajkaimat imádom vágni... Nem tudok leállni.

Ezen lehet bármit is változtatni, vagy valami?



2018. dec. 29. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ártana elmenned pszichológushoz.
2018. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, pszichológus kéne.
2018. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen valahogy éreztem. de nem tudom hogy mondjam el anyámnak. eléggé betegnek nézett, mikor megtudta, hogy vágom a csuklóm. de nem küldött orvoshoz (csak egyszer voltam ott, de az más volt). félek, hogy rosszul állna hozzá és hülyének nézne -bármennyire is szeret és megértő. illetve erről nem tudok másnak beszélni, főleg egy számomra ismeretlen embernek.. sajnos tanácstalan vagyok.
2018. dec. 29. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!