Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől viszkethet a fejem?

Mitől viszkethet a fejem?

Figyelt kérdés
Egy hete viszket a fejbőröm. Anyukám nézte de nem talált semmit benne. Legutóbbi hétvégén barátnőmmel aludtam és összeért a fejünk és akkor gondoltam hogy ha most tetves lennék akkor így tuti elkaphatná, még jó hogy nem vagyok az. És azóta erre egyre többet gondoltam hogy mivan ha mégis az vagyok és elkapta és megutál engem. És voltam orvosnál aki szintén megnézte a fejem, azt mondta nem tudja mi lehet mert semmit nem lát, korpát sem. Bőrgyógyászatra küldött. Sampon és hajápolási szer is kizárva, nem használtam semmi újat. Ma a dzsekim kapucnijában mikor hazáértem találtam egy kis bogarat vagy rovart, úgy nézett ki mint egy muslinca és megfigyeltem, volt szárnya ha jól láttam. De nagyon megijedtem mert egyből arra gondoltam hogy ez tetű. Már egy hete ezen pörgök és nagyon félek a tetűtől mert én régen pánikbeteg voltam. Anyukám naponta nézi, de nem is lát már olyan jól én meg félek és több napja emiatt szorongok. Próbáltam fésűvel hogy a kád fölé hajolok és elkezdtem fésülni a hajam a tövétől és néztem a fésűt meg a kádat de nem láttam tetűt. Nagyon kétségbe vagyok esve. Mit csináljak?
2019. okt. 9. 16:26
 1/8 A kérdező kommentje:
18/L és barátnőm tuti nem tetves.
2019. okt. 9. 16:27
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a tetűnek nincs szárnya


A korpától is viszkethet az én háziorvosom csalán sampont ajánlott

2019. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nizoral
2019. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Demodex szőrtüsző atka tud viszketést előidézni, állítólag az emberek 80%-ának van, csak nem okoz tüneteket.
2019. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megfázott,és most alakul ki az új fejbőr .

Hamarosan jó korpás is lesz.

Felesleges bármilyen kozmetikumot bevetni .

Amig a régi fejbőr korpa formájában el nem tűnik,addig ez lesz.A viszketés viszont hamarosan megszűnik .

2019. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, már arra is gondoltam hogy pszichés alapon van és az egész és csak beképzelem. Néha úgy is érzem mintha mászna valami de eddig még senki nem talált erre bizonyítékot. Mitől fázhatott meg?
2019. okt. 9. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Hideg idő tél

Nem szaritottad meg jól

Tesi órán megizzad kimész a levegőre

Ilyesmi

2019. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha tetves vagyok és előre hajtott fejjel fésülködök egy fehér papír felett akkor jöhet ki serke a papírra vagy csak tetű?
2019. okt. 10. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!