Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülbelövés után 1,5 hónappal...

Fülbelövés után 1,5 hónappal mitől vérezhet a fül?

Figyelt kérdés

Normál helyen alul, fülcimpában lévő fülbevaló. Aki lőtte azt mondta 1 hónap után kicserélhető, ha akarom. Igazából már a kezdetektől nem volt vele semmi gond, az első napokban kicsit duzzadt volt, de nem gennyezet vagy vérzett. 1,5 hónap után, tegnap arra jutottam, hogy már hetek óta tünetmentes, rendesen forog benne a fülbevaló mintha már évek óta ott lenne a lyuk, így kicserélem egy olyan fülbevalóra, amit előtte napi szinten viseltem és semmilyen tünetet nem okozott, orvosi acél. A csere közben nem volt semmi gond, sőt napközben sem. Estére a bal oldali lyuk elkezdett fájni, éjjel arra ébredtem, hogy lüktet és fáj. Gondoltam visszarakom azt amivel lőtték. Kihúztam a benne lévő fülbevalót és elkezdett a lyukból folyni a vér, belenyomtam a régit de félúton elakadt, onnan csak nehezen ment tovább. Ezt követően teljesen elszédültem, alig láttam és zúgott a fülem, 20 percig a fürdőben feküdtem mert nem bírtam felkelni majdnem elájultam. Ez mitől lehet? Elronthatta a lövést? Átszúrhatott egy eret? Már mikor lőtte akkor is láttam, hogy egy vatta csupa vér.

A jobb oldali lyuk tünetmentes, abban az éjjeli rosszullét miatt csak reggel tudtam visszacserélni a fülbevalót, de simán kivettem és beraktam, nem fáj.


2019. okt. 10. 16:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!