Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aloe vera gel bevalt valakinek?

Aloe vera gel bevalt valakinek?

Figyelt kérdés
Miben segitett es mennyi ido utan?

2019. okt. 17. 06:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én szeretem :) Nekem nagyon jól bevált. Én megelőzésre használom immunerősítésre. Kúra szerűen iszom 2-3 hónapig.
2019. okt. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem iszok semmi ilyen MLM-es löttyöt. Még sem voltam még idén beteg. :D
2019. okt. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csak MLM-es van. Tobbfele marka is letezik.
2019. okt. 17. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, sok mindenre.

Tekintettel arra, hogy több mint 240 hatóanyagot tartalmaz így nagyon sok jótékony hatása van.Nem véletlenül használják, fogyasztják már több ezer éve.

Nagyon sok infót találsz róla a neten.

Valóban többféle kapható, de érdemes minőségit választani, amelyik stabilizálva van így megőrzi a benne lévő összetevők hatását.

A minőségét az is jelzi, hogy milyen minősítésekkel rendelkezik.

2019. okt. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

@08:01


Az egyik ilyen aloe terméknek van halal meg kosher minősítése. De ez hogy a francba szavatolja a termék minőségét?

2019. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Rendszeres ellenőrzésekkel így ha nem felelne meg, akkor a minősítések bármikor visszavonhatók. Ami a legfontosabb az a Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács minősítése, ami azt igazolja, hogy 35% felett van az adott termék aloe vera tartalma.

Én olyat fogyasztok, aminek mindezek mellett megvan az iszlám elismerő oklevele és a Magyar Természetgyógyászok Szövetségének ajánlásával is és még pár minősítéssel rendelkezik.

2019. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!