Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet, hogy ilyen...

Miért lehet, hogy ilyen érzékeny a fülem? Pl. Alacsony hangerejű zenétől is meg szokott fájdulni

Figyelt kérdés

Amúgy az egész kiskorom tele volt tűzdelve fülfájásokkal,de szerencsére azért teljesen megszűntek. Nem is használtam fülhallgatót úgy 16 éves koromig(most 20 vagyok),aztán csak kipróbáltam és elég durva élmény volt az a hangzás,ahogy hallok mindent részletesen :D De nem függtem rá,buszokon sem hallgattam sose,csak esténként max 2 órát(ezt se minden egyes nap) és akkor is alacsonyan. 1-2 év elteltével elkezdődtek belül ezek a nyomós fájó érzések és muszáj pihentetni ilyenkor,most épp már 3. napja nem fülesezek,de még most is érzem azt az érzést. Leginkább csak a jobb fülemnél van, ha ez számít valamit.

Nagyon zavar már,hogy nem tudok úgy zenézni mint mások. :/ Koncertektől pedig nem fájdul meg. A haver akivel voltam,tompábban hallott utána és fájt is neki egy kicsit,de ő meg órákat is el tud lenni fülessel gond nélkül.

Gyulladás elvileg nincs és az sincs,hogy a füles agybadugós vagy egy ócska darab lenne és attól fáj,az LG k10-es telóhoz volt adva.


2019. okt. 17. 19:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!