Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja van a barátnőmnek ha...

Mi baja van a barátnőmnek ha egész nap csak alszik? Nem eszik semmit sem, nem akar menni dolgozni

Figyelt kérdés
Reggel ébresztettem hogy kelljen már mert elfog késni de csak kinyitta a szemét és mondta hogy nem és már aludt is. Én elmentem dolgozni mikor hazajöttem ugyan úgy aludt és még mindig alszik azóta. 2x kelt ki pisilni és ennyi, kínáltam neki enni vagy vizet neki nem kell
2019. okt. 17. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha felkelt, miért nem kérdezted meg tőle, mi a baja? Mi itt honnan tudjuk?
2019. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az beszélni sem akar hiába kérdezem
2019. okt. 17. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Beteg vagy depressziós. Vagy bármi lehet, ezt így szinte lehetetlen megmondani.
2019. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap még semmi baja nem volt. Csak már az volt fura hogy 8kor álmos volt, mindig késő fekszünk le
2019. okt. 17. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tegnap még tényleg semmi sem volt, én kihívnám a háziorvost. Az aluszékonyság általános tünet, bagatell dolgok mellett komolyabb is meghúzódhat a háttérben.
2019. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!