Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valóban sokat árt a borotválás...

Valóban sokat árt a borotválás? SOS 14l

Figyelt kérdés

Tudom,hogy elég bugyuta kérdés,de nagyon elvagyok kenődve ezért a dologért.

Holnapután megyek nyaralni a Balatonra,és leakartam szőrteleníteni magam(láb,hónalj).Eddig krémmel szoktam,és a boltunkban elfogyott.Mondtam anyunak,hogy akkor nincs más választás leborotválom.Erre azt mondta,h nem mert olyan leszek mint egy majom nagyobb koromra stb..

De hát csak egy alkalomra lenne,többet soha sem borotválnám maagam.

Miért nem engedi meg,ahhoz képest,hogy ő is borotválja magát?

Hogyan vegyem rá?Azért elég ciki szerintem úgy nyaralni...

Előre is köszi a válaszokat!Nagyon kétségbe vagyok esve=(


2010. júl. 16. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy alkalom nem a világ vége. Egyébként meg a krém is totál ugyanolyan hatású, mint a borotva, ugyanúgy megerősödik tőle a szőr, csak még a bőrödnek is árt. Legalább is én sokáig krémeztem, és megerősödött eléggé. Mióta gyantáztatom, azóta meg ritkult:)

Nem tudom miért nem engedi. Mondd meg neki, hogy csak egy alkalom és kész.

2010. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!Pont azt magyaráztam neki,de nem érti csak kiabállt,hogy fejezzem be.Mondtam neki azt is,h a krém is csak megerősíti,meg se hallotta. Már bánom,h gyantát nem vettem.Á leborotválom és kész,nem érdekel mit mond,ő se menne nyaralni szőrösen az biztos.
2010. júl. 16. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!