Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 évesen hónalj borotválás?

12 évesen hónalj borotválás?

Figyelt kérdés

Már az osztályban mindenki borotválja a hónalját, én nem mert anyukám nem engedi. Viszont valamit muszály mert se nem gyantázza le (én meg márpróbáltam de nem tudom) és epilátortól meg megijedtem ahogy bekapcsoltam...

12/L


2011. okt. 18. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Erre az a legegyszerűbb megoldás, ha nem hordasz ujjatlan pólót, úgyis tél lesz már. Nyárra meg hátha megváltozik anyukád véleménye.
2011. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hónaljkutya powa! http://www.youtube.com/watch?v=kW75JRbVM_M :D Mért kell szülői engedély hozzá?
2011. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a gyantánál. Másodjára sikerülni fog. Vagy próbálj ki másfajta gyantát.
2011. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
muszáJ!
2011. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérj tőle engedélyt. Én sem kértem a szüleimtől engedélyt és nem is szóltak bele.

Biztos kapsz valamennyi kis zsebpénzt elmész boltba veszel borotvát és leborotválod fürdéskor. :) Lehet fel sem fog tűnni édesanyádnak,ha nem szólsz neki.

2011. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
80%

Neked 12 évesen már szőrös annyira a hónaljad?

A nemiszerved is?

2011. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is 12,(fiú), nekem ott lent már szőrös, de a hónaljam még nem annyira. Még épphogy csak szálak nőnek. Szerintem borotváld le. Vegyél egy eldobható borotvát (nem nagy pénz).
2012. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mi köze van hozzá? :'D én akkor borotválom amikor akarom,ebbe senkinek nincs beleszólása!

12/L

2013. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!