Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor látszik ha tetves lettem?

Mikor látszik ha tetves lettem?

Figyelt kérdés
Van esély arra hogy a hétvégén az egyik barátnőmtől tetűt kaptam. Ottaludtam nála. És itthon néztük a fejem de nem találtunk benne semmit. Az lenne a kérdésem hogy mikor mondható el hogy biztosan nem lettem tetves? Tudom most még nem biztos hogy látszana ha az lennék is. De nem akarom megvárni hogy annyira az legyek. Ezért minden nap megnézik a fejem. Ha mégis az lennék mennyi idő múlva lehet teljesen biztosan megállapítani? Mit tegyek?
2019. okt. 22. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fehér lavor, v. mosdó felett fésülgesd a hajadat. Elkapni mástól csak élő tetűt lehet. Vagyis ha elkaptad, akkor az már ott van a hajadban, és kifésülhető.
2019. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mire könnyen észrevehető mértékben felszaporodik, az egy hónap. A helyedben vennék egyszerűen egy tetűirtó sampont és lekezelném magamat. Olyat vegyél amiben fémfogú fésű van, a többi semmit sem ér.
2019. okt. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laylah ***** válasza:
Szerintem 1-2 hét után már bőven lenne serke a hajadban. Ez a tetű lárvája, fehéres, kicsit sárgás színű, és a haj ritkább részei felé fordulnak inkább elő, mint a tarkón, fülek mögött, fejtetőn a válsztéknál.
2019. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!