Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért lettem több kg amikor centikben mégis látszik a fogyas de csak kicsit?

Nemhogy fogynék a diétam 3.hetében mintha megállt volna és napok óta ugyanannyit mutatott a mérleg sőt ma 30dkgal többet. Nem értem én ezt, valamit rosszul csinalok vagy mi a fene van???

Keress kérdéseket hasonló témákban: egészség, súlyvesztés, súly, fogyás, diéta

aug. 10. 08:47  Privát üzenet  

A válaszok
Persze hogy nem érted... :-D

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont aug. 10. 08:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezzel nem sokat segítettél

# 2/9Időpont aug. 10. 09:15 Privát üzenet

eleee hetente kell magad mérn nem naponta

a kg-t meg szrd le a centi szzámít főleg mega tzs%.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont aug. 10. 09:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, csak kicsit elkeseritett

# 4/9Időpont aug. 10. 11:12 Privát üzenet
Persze, hogy elkeserített. :-D

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont aug. 10. 11:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Es neked mi a tanacsod utolso? Ha van egyaltalan

# 6/9Időpont aug. 10. 15:57 Privát üzenet
Azt ajánlom, hogy ne legyél funkcionális analfabéta és használd a Google-t!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont aug. 10. 16:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én meg azt, hogy inkább tartsd meg magadnak a lenéző, nem túl baratságos kommentjeid és kíméld meg tőle a többi embert...

# 8/9Időpont aug. 11. 20:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor inkabb tedd el magad innen, mert krvára nem vagyok kíváncsi a pofátlan stílusodra. Nem kell lehülyézni csak mert valamit megkérdezek itt idiot. Azt hiszem ez az oldal lényege. Ne itt rontsd a kedvet... menj inkabb anyadhoz

# 9/9Időpont aug. 12. 09:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akik a fogamzasgatlotol hajlamosak a hizasra es vizesedesre, azok hogyan tudnak mégis fogyni?
Nincs elszántság, kitartás, mégis fogyni kell. Valakinek van sikertörténete? Mi adja a motivációt, ha egyszer muszáj?
Tudom, hogy diéta alatt nem ajánlott az alkohol, de ha valaki mégis iszik, mikor jobb: az edzés napján (délután valaki edz, este elmegy bulizni, kocsmázni) vagy edzés utáni...
Ez hogy lehet? Csinálom a norbi féle csodadiétákat évek óta csinálom, hogy olyanokat egyek amik nem emelik a vércukor szintet, mégis hízom. A barátnőm meg McDonalds-os kaján fogyott le. :S 26L
Napi 1000 kcalt eszek, diétás kajából, hasmenésem van hetek óta, rengeteg víz kijön belőlem, mégis hízok. Mit csinálok rosszul?
Alig eszek, mégis hízok. Mit csináljak?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!