Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez biztos fű volt?

Ez biztos fű volt?

Figyelt kérdés

Tegnap szívtam egy "füves" cigit, és nagyon fura volt. Párszor már szívtam, és ezen, meg az első kettő alkalmon kívül mindegyik jó volt.

Beleszívtam 2 slukkot, és már éreztem, amit a legelső 2 alkalommal is, hogy a szívem elkezd nagyon hevesen verni. Kb 120 volt a pulzusom, de gondoltam majd lenyugszom és jó lesz.. egész este 90-130 között volt a pulzusom, és nem éreztem semmit kb csak paráztam. Elmentem fürdeni, de előtte csináltam vagy 40-50 fekvőtámaszt, mert valamiért eszembe jutott, hogy láttam kondis arcokat cigi után kondizni, és olvastam, hogy jobban megy nekik (vagy ilyesmi) és gondoltam kipróbálom. Általában ilyen 15-25-nél már eléggé kifáradok, de akkor nem éreztem semmit, aztán egyszer csak abbahagytam, megmértem a pulzusom és lement 50-re, és ekkor is kicsit beparáztam, meg nem is nagyon értettem. Befeküdtem a kádba, de nem fáztam, nem éreztem, hogy hideg vagy meleg e a víz, csak kezdtem kicsit rosszul lenni. Aztán hirtelen jobban lettem, ekkor csak zenét hallgattam meg néztem a semmibe, próbáltam vicces dolgokra gondolni, és amúgy meg is nevetettem magam meg stb. Kimentem a fürdőszobából, megnéztem egy mesét, és elmentem aludni mert álmos voltam.

Legutóbb nyáron füveztem, és akkor nagyon jó volt, egy nagy házibuliban voltunk, és vagy 3-4 cigit elszívtam, semmi bajom nem volt, boldog voltam.

Elvileg "og kush" (nem mintha amúgy nagyon értenék hozzá), és 0.3 vagy 0.5 volt benne, mert nem én tekertem.

Most így egy nappal később olyan mintha kicsit másnapos lennék, meg délelőtt kb 80-90 körül volt konstans a pulzusom, azóta meg 70 körül (amennyi amúgy is szokott lenni), és egy kicsit fura érzés a szívem tájékán, de nem vagyok rosszul, meg semmi bajom nincs.

Van még 3 cigim, de ezek után nem tudom, hogy elszívjam e.


2019. okt. 22. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igazi fű van lefújva egy kis szintetikus kannabinoid receptor agonistával. Ez egy általában kínából megrendelt por amiből a herbált, varázsdohányt (biofű) is készítik. Az utóbbi időben egyre elterjedtebb hogy a hatás fokozása érdekében feloldják pl acetonban ezt a dizájner drogot, és sima fűre fújják. Az azonnali hatás, és a hirtelen pulzus emelkedés miatt valószínűsíthető hogy nálad is ez a helyzet.
2019. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ez van akinek jól esik?

Nyáron kint voltam Angliában 1 hetet, kb minden nap szívtunk, és nagyon jó volt, a házibulin is nagyon jó volt, de ez minden volt, csak jó nem.

2019. okt. 22. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hogy mennyi megy rá a "hordozónövényre" (ez esetben a fűre) és hogy milyen erős az adott dizájner drog, valamint hogy az igazi thc és ennek az ismeretlen vegyületnek a keveréke pont milyen hatást ad be, azt előre nehéz kiszámolni.

Lehet nem volt szerencséd, és sokkal több cseppent arra a részre amit te kaptál..

Itt magyarba azért megy ez mert egy herbálszívó nemzet vagyunk, és ezzel "tuningolják" a haszon érdekében a füvet. A használók nagy része meg észre sem veszi..

Nem biztos hogy mindenkinek jó, de ez van..

2019. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!