Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontális epilepsziával...

Frontális epilepsziával gyógyszerszedés mellett milyen munkát vállalhatok ahol biztos alkalmazni is tudnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 26 éves srác vagyok, és egy elég komoly problémával küszködök. 13 éve vagyok diagnosztizálva frontális epilepsziával, ez annyit tesz hogy a betegség nem jár eszméletvesztéssel, csupán hirtelen jövő végtagrángással, ez olyan mintha 1 másodpercre megrázna az áram. Szedtem rá Depakhinet meg Lamictalt de kiderült előbbiről hogy nem segített inkább ártott, kihullott a hajam tőle, van mikor rövidtávú memóriavesztésem van, nehezebben figyeltem oda tőle, és még könnyebben voltak emiatt dühkitöréseim is sőt még öngyilkossági gondolataim is voltak tőle. Amióta elhagytam és csak a Lamictalt szedem azóta ezek nem jöttek elő, de a végtagrángás még gyógyszerszedés mellett is előjön főleg akkor amikor valami munkavégzést csinálok vagy valamire koncentrálok. Az még hangyán hogy van rajtam 15 kg plussz amit le kell adnom mert ha törik ha szakad azt megcsinálom hogy a testsúlyom ideális legyen, sőt még a vegán életre is próbálok átállni hogy legalább ilyen téren egészséges legyek, de sajnos az önéletrajzban zavaró indoknak tartják azt is hogy egyes munkahelyeken 1 hónapot nem tudtam tovább maradni mert vagy a betegségem közrejátszott vagy elég komoly családi problémák merültek fel ami miatt a munkavégzést nem tudtam tovább folytatni. Sajnos a betegség végett az önbizalmam erősen alacsony lett, továbbtanulásról hogy diplomát szerezhessek illetve álmomról a hivatásos tűzoltóságról végképp örökre búcsút inthettem (( még így is csoda hogy önkéntes alapon tudom csinálni bár házi orvosom még ezt se engedi amióta szigorúbb lett minden de ezt nem vagyok hajlandó elengedni )), rendőrség felejtős, mentőápoló felejtős, hadsereg még önkéntes alapon is felejtős, így sose alkalmaznának ilyen helyeken se :( Emiatt meg sokszor érzem azt hogy nem hogy egy munkáltatónak, még magának a hazának se kellek, amolyan haszontalan ember vagyok akinek nincs semmi keresnivalója így ilyen betegséggel ebben az országban. Magánéletben meg hogy találjak magamnak egy lányt arról aztán végképpen lemondtam, mert se jogsim nincsen amit nem nagyon akarnak szintén megengedni, se melóm, apámmal élek együtt, így aztán egyetlen lány se akarna egy olyan sráccal élni aki legalább nem tud annyit nyújtani hogy mellette biztonságban élhessen :c Szóval teljesen tanácstalan vagyok hogy miképpen tudjak az életben boldogulni, leszázalékoláshoz meg kevés ez ami nekem van, nem adják meg. Jó persze ilyenkor lehet mondani hogy ,,ne az egészséges adófizető emberek pénzéből akard magad eltartani", de könyörgöm igazolni tudom hogy vagy 15-20 helyre is beadtam a jelentkezésemet hogy valamit dolgozhassak hogy végre ne apám nyugdíjából kelljen élnünk hanem önállóan tudjak élni, semmi visszaigazolás, semmi visszajelzés nincs. Titkolni meg nem titkolhatom hogy van valamim mert előbb utóbb ki fog derülni mint a legutolsó álláshelyemen aztán fel is út le is út. Tényleg nem tudom mit kezdjek, egészséges emberek pénzén élni nem akarok viszont nem tudom mit kezdjek egyáltalán! Ha valaki hasonló cipőben jár de tud valami megoldást vagy talált valami kiutat az kérem írja már le nekem hogy végre én is találhassak megoldást mert idáig egy teljesen reménytelen helyzetben érzem magamat :( Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 17. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elég speciális a helyzeted. A munkaügyiben regisztrálva vagy? Ha most nincs munkahelyed, menj és regisztrálj és ott van pszichológus is: kérj tőle időpontot. Ez azért lenne hasznos, mert a sokféle adottságod-kötöttséged megismeri, de ő azonkívül látja azt is, milyen munkalehetőségek vannak, tehát együtt tudnátok keresni egy jó megoldást.
2019. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a pszihológus talált állást. 2006 ota ott dolgozom.
2019. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!