Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha rendszeresen folyik az...

Ha rendszeresen folyik az orrom vére akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gyakran vannak nálunk vendégek és egyre nehezebb titkolni ezt. Meg ciki is lenne
2019. okt. 23. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne ha látná egy fül-orr-gégész, ha ott negatív akkor keresni tovább az okát háziorvos irányitásával.

Jobbulást!

2019. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Senki nem tud róla csak amikor erzem hogy megindul akkol felre kell vonulnom wc-be mert nem akarom hogy esetleg lássák.
2019. okt. 23. 22:58
 3/5 anonim válasza:
Én semennyire se ciki valakinél az átlagos dolog valakinél nem az orvosok azt mondták hogy ez nem normális hogy minden nap érzik az orrod én is egy olyan ember vagyok akinek minden nap vérzik az orra sokszor akarták meg összeforrasztani de nem engedtem én nekem azért vérzik minden nap az orrom mert orrspré függő voltam és olyan vékonyak már ott a hajszál erek hogy mindig elpattannak nekem például olyan helyzetekben szokott vérezni az orrom amikor pont a barátom családjával ebédelünk egy étterembe vagy például amikor egy születésnapon vagyunk esetleg táncversenyen esetleg az iskolába egy dolgozat közben is szerintem ez nem ciki. Fordulj orvoshoz. Mindenképp . Dönthetsz úgy is hogy nemet mondasz az össze Forrasztásra vagy pedig összeforr a szek és akkor nem fog többet vérezni .
2019. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem belevonni a szuleimet. Ha vendegek vannak nalunk inkabb felrevonulok wc-re es megvarom amig elmulik.
2019. okt. 23. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkèppen orvos,mert legrosszabb esetben leukèmia is lehet.
2019. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!