Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szornyu álmom volt, szerintete...

Kopito1985 kérdése:

Szornyu álmom volt, szerintetek ez normális? Aludtam, álmomban valaki hátulról fejbe lott, tudtam, hogy meg fogja tenni, és félelemmel vártam mit fogok érezni.

Figyelt kérdés
Amikor fejbe lottek hátulról, meghaltam. Fura leirhatatlan érzés volt, fájó is Meg nem is. Utánna már nem volt semmi. Amikor felébredtem fájt a fejem.

2019. okt. 26. 13:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Most kis idore hazakoltoztem, családi hazban lakom. Anyum is azon a szinten ahol én. Amikor ment éjjel wcre hallotta beszélek magamba, de nem értette mit. Én errol nem tudtam..
2019. okt. 26. 13:35
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi nem normális egy álom esetében?

Ez nagyon szörnyű lehetett Kedves Kérdező!

..,..szerintem, egész életedben emlékezni fogsz rá.

Kényszer megoldásként költözték haza?

Talán komoly válaszút elé értél vagy épp túl vagy rajta?

2019. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sok nehézségen mentem keresztul, egy szakaszt Le zárok és egy újat kezdek. Sok csalódás, sok ember akiket barátaimnak gondoltam, mikozben mind érdek barát volt. Ténleg sokat csalódtam, mikozben pozitív ember vagyok.
2019. okt. 26. 14:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen kényszer megoldás. Az anyumban kellemesen csalódtam, nagyon szeret, én ezelott régen nem gondoltam ezt. Én mindig magamra voltam hagyva, azzal, hogy mindent megoldok, embereknek mindig segítettem, nem viszonozták.
2019. okt. 26. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Alvás közben a múltbéli élményeidet dolgozod fel. A félelmeket, bizonytalanságot....nehéz időszakon vagy túl, vagy benne.... idővel könnyebb lesz.

Pozitív emberként még nehezebb lehet, mivel hinni akarunk az emberekben, az emberi jóindulatban, szeretetben. Nehéz jó embernek maradni, miután csalódnunk, de nem változhatunk meg, mert akkor saját magunk, a belső énünk tűnne el.

Na, jó kis monológ lett belőle.

Kitartás Kedves Kérdező, tényleg igaz, hogy ami nem öl meg, erősebbé tesz!:)

2019. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon komolyan koszonom amit leirtatok :) komolyan. mintha a fejembe látna bele az elso, de leginkabb a masodik hozza szóló, de mindketten, wow. tenleg koszi. Igen már túl vagyok a nehezén. Nagyon sok mindenen túl vagyok 34 évesen, szornyu dolgokon, nagyon durva dolgokon.. a Jó Isten azt akarja éljek, és még van célom, és még nem fejezodott be minden. Az életem során most egy új etap fog kezdodni, bizok benne egy jó etap. Igen, ha mindig jo vagy az emberekhez, sajnos úgy van vele az ember, megéríí ez. Koszi megegyszer a válaszokat.
2019. okt. 26. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt:


[link]

2019. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom utolsó kommentelomnek 😊
2019. nov. 3. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!