Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apc ratio lelet eredmény?

Paradicsom31 kérdése:

Apc ratio lelet eredmény?

Figyelt kérdés

1,5 hét múlva megyek az orvosomhoz az eredménnyel, de furdal nagyon, hogy meg tudjam, hogy mi a helyzet.

Trombózis hajlam vizsgálatra küldött el a doki, mert fogamzásgátló szedését ajánlotta, mert a ciklushossz nekem 35-40 nap.

Ma kaptam meg emailben az eredményt, de nem értem, és még van másfél hét, azután kell visszamennem a citológiai eredményért, és akkor kell vinnem a vervizsgálat eredményét. Az eredményem a következő lett:


"Apc ratio | eredmény/egység: 4,97. Referencia tartomány : >2,90. Státusz/validáló: valid



2019. okt. 26. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Az eredmény jó. A "Referencia tartomány : >2,90" azt jelenti, hogy az a normális, ha nagyobb mint 2,9. A 4,97 meg nagyobb.

[link]

2019. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. okt. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!