Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt már másodjára tapasztalom...

Ezt már másodjára tapasztalom meg, hogy tegnap amikor lehunytam a szemem, és próbáltam aludni 5 perc után azt éreztem, hogy nem bírom ki nyitni a szememet, de így azt éreztem, hogy nem tudok felkelni meg hogy nem fogok?

Figyelt kérdés
De sikerült kinyitni a szememet. Olyan volt, mintha az akarat erőm elhagyott volna. Mintha enyhe mérget kaptam volna, és aznap még rémálmom is volt. Ha valaki élt már át ilyesmit, akkor írja le nekem kérem.

#álom #alvászavar #ébredés #akaraterőelhagyás #átélteset
2019. okt. 26. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Elalvasnal az agy blokkolja a mozgast (hogy amikor pl almodban szaladsz valojaban nem mozog a labad)erröl tudatosan normal esetben nem tudunk.

Aki ilyenkor tudatanal van az alvasparalizisek közr tartozik ahogy pl az alvajaras is.


Agyhullamok zavarai

2019. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 -es Pont ez volt velem, semmimet nem tudtam mozgatni kivéve a szememet ... Azt próbáltam kinyitni
2019. okt. 26. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt ott előfordulvelem is de ez normális
2019. okt. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz érzés nagyon, de szerencsére nem tart sokáig. Ha ne adj Isten legközelebb újra lesz ilyen, akkor tudod,hogy semmi gond nem lesz.
2019. okt. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!