Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 39. Hét 3 nap terhesség....

39. Hét 3 nap terhesség. Jósló fájàsok lehetnek ennyire fájdalmasak?

Figyelt kérdés
Csütörtökön töltöttem a 39. Hetet, rá egy napra pénteken este 20óra körül elkezdett iszonyat görcsölni az alhasam és a derekam, enyhén véres nyákot 2x is aznap este. Bementünk a szülőszobara, megvizsgaltak állítólag 2cm re voltam nyitva, tiszta volt a magzatviz, a ctg fájásokat nem jelzett. Magzati szívhang jó volt. Haza küldtek hogy ezek csak jóslók szenvedjek vele otthon, de szamitsak ra hogy barmikor elfolyhat a magzatvíz. Egesz szombaton jöttek rendszertelenül ezek az iszonyat fájdalmas alhasi görcsök, én naivan bementem ujra hátha haladtunk valamit, de semmi. Le lettem cseszve hogy ez még csak jósló fájàs sorozat, ennél durvább lessz, a magzat viz szép tiszta,szivhang rendben, a fájàsaim meg màr jelezte a gép, viszonynt 1 nap alatt nem változott a tágulás mértéke. Másnak is volt hogy ilyen erős jóslói voltak? Illetve hogy ilyen lassan tágulok ez normalis? Ráadásul nincs fogadott dokim, mert eddig nem volt semmi baj, és nem rég költöztem Kecskemétre. Holnap 13kor lessz ctg-m, ésha minden igaz sikerül egy dokival beszélni aki eltud vállalni.

2019. okt. 27. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, csak akkor érdemes a kórházba érkezni, ha rendszeresen 3 percenként (vagy maximum 5) jelentkeznek a fájások. Addig úgyis hazaküldenek. Persze ha folyik a magzatvíz, vagy régóta nem mozog a baba, vagy vérzel, akkor is menjetek be. A véres nyák lehetett a nyákdugó?
2019. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elvileg darabokban távozhat, nekem nagyon olyannak tünt. Igen azt tudom már hogy ezek csak josló fajasaim, és hogy kv 15-30mp alatt elmúlnak, illetve zuhanyzásra is enyhül, csak az az ijesztő hogy nekem nagyon fáj, pedig elég magas a fájdalom küszöböm. :(
2019. okt. 27. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Hát én még nem értek hozzá, mert 1. babucival a 34. hétnél tartok, de nekem a 2.-3. trimeszterben a szalagok nyúlása is többször okozott olyan fàjdalmat, hogy majdnem elájultam :( akkor milyenek lehetnek a fájások, inkább nem gondolok bele, ameddig nem muszáj.
2019. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ne is mond, egy hete annyira megnyúlt a hasamon a bőr, szanaszét szakadt a 38. Hétig alig volt lent pár stria, elkezdett nőni a bébi annyira hogy feljebb is szakadozott a bőröm, mellé full érzékeny volt az egész törzsem, bármi ért hozzà sírni tudtam volna. A végére belàzasodtam a torkom miatt, ugyh Antibiotikum lett a vége. Ebből épp hogy kijöttem, erre itt van nesze jósló fájások

😣😣

2019. okt. 27. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Mikor jön a fájás, fel kell állni, csak szuszogni tudsz a fájás alatt és ha kérdeznék, nem tud válaszolni, amíg nincs vége?

Ha nem, akkor ez jósló. Majd ha azt érzed, amit leirtam, rendszeresen, 5 percenként, nah az lesz a rendes fájás...

2019. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Reggel 9kor megnezett a doki azt mondta 6 ujjnyi 12re gyerek lessz. 11:10kor megszületett a 4200gr 52cmes kisfiam, burokrepesztest követően 25 perc alatt. És igen ezek a fájàsaim amik csak a derék és az alhas tajékán voltak, már nem csak josló fájàsok voltak.
2019. okt. 28. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Szerencsés alkat vagy:)
2019. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aztamindenit, jó nagy baba :) gratulálok! Egészséget, boldogságot!
2019. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)
2019. okt. 29. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!