Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem lehetek terhes, és csak...

Nem lehetek terhes, és csak felfáztam?

Figyelt kérdés

Hétfőn kellett volna megjönnie, de már csütörtök van és még mindig semmi. Pénteken egy kissebb buliban bántott egy pasi,azaz megerőszakolt. De szinte egyből lelöktem magamról, szerencsére. Először az ujjaival, majd védekezés nélkül. De nagyon gyorsan lelöktem magamról.

Elég sokszor fel vagyok fázva, nem lehet hogy ez is a baj?

17 éves vagyok, még nem voltam felkészülve amúgy sem arra, hogy lefeküdjek valakivel



#terhesség #erőszak ##védekezés
2019. okt. 17. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Rendőrség

2. Nőgyógyász


De nagyon gyorsan!

2019. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szüleim nem tudnak erről, így nem nagyon szeretném egyiket sem...
2019. okt. 17. 08:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ok, hogy nem szeretnéd, ha a szüleid tudnának erröl, de ha mégis terhes vagy, akkor sokkal nagyobb lesz a meglepetés!
2019. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huhhh. Pont most jött meg. Köszönöm a válaszokat! 💓 Lelkileg jól vagyok:))
2019. okt. 17. 08:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Én akkor is elmondanám legalább az anyának, hidd el ez késöbb sebet fog hagyni benned és traumát is okozhat.
2019. okt. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

22 perc alatt? Jó gyorsan.

Mi van akkor, ha összeszedtél valamit tőle? Fôleg, hogy a retkes ujjait is beléd tömködte. Az meg, hogy ennyibe hagyod ennek a féregnek a tettét, nem semmi. Ha gyorsan lelökted magadról, az már nem is erôszak?

2019. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!