Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Rosszul vagyok.

Mit tegyek? Rosszul vagyok.

Figyelt kérdés

Pénteken bulizni voltam, és sajnos fogyasztottam extasyt és speedet is. Tudom, hogy nem kellett volna, nagyon megbántam, és többet nem csinálom! Még ma is rosszul vagyok pedig elvileg már kikellett volna ürüljön a szervezetemből. Hányingerem van... Ez így ment tegnap is de aztán jobban lettem.

Mit tegyek?



2019. okt. 28. 12:19
 1/5 anonim válasza:
0%
Biztos hogy ezt, és nem valami mást adtak neked? És minden embernél más hatást vált ki.
2019. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, elvileg az volt mindkettő aminek lennie kellett, csak túltoltam... :/
2019. okt. 28. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia.


Nem írtad ugyan de jól gondolom, hogy most próbáltad ki először? Eki és a speed milyen volt?


(Hogy nézett ki? (szilárd, folyékony, tabletta, por stb.))


Ez a lejövetel, a "másnaposság" a szerről. Teljesen nem ürül ez ki a szervezetből, azonnal. Pár nap múlva is kimutatható vizeletből és/vagy vérmintából.

2019. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már jól vagyok :)
2019. okt. 28. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szuper. :)
2019. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!