Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? 1. panikbeteg...

Mi a baj velem? 1. panikbeteg vagyok 2. egyfolytaba ennek, eszek. Ha nem eszek azt erzem rosszul vagyok. Izzadok, remegek, ajulas kerulget. Majd erre rapanikolok. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Most is faj a fejem hatulja, tarko folott, es raparazok, hogy elajulok, meghalok,2 eves kislanyom nem tudom felnevelni. Ha eszek, nemsokra ra megint ehesnek erzem magam. Egesz nap arra tudok gondolni, hogy tuti mindjart ehes leszek, es bumm. Ehes is vagyok es remegek a kajaert.probalok 3 orankent enni, de orulok ha a 2 orat kibirom..nagynehezen.vagy annyit se.. Valtozatosan eszem, minden nap 2-3 alkalommal fott kaja. Reggelire probalok minnel tobbszor tojast enni zoldseggel, kenyerrel. Altalaban minden nap tudunk gyumolcsoket is enni. Napi 3L viz minimum. Pajzsmirigy,cukor,terheleses cukor rendbe. 2 honapja voltam gyomortukrozesen, reflux. De azt ketlem, hohy a gyomorsav ilyen gyorsan lebontana az etelt. Teljesen ketsegbe vagyok esve, total panik ez az egesz.

2019. aug. 10. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld meg reggel nem agyalni a napi gondokon.Az is lehet hogy kevés a gyógyszer.Én is pánikosok vagyok plusz egy kicsi agórafóbia.Én is izzadok, de nem remegek.Azt mondom magamban, hogy nyugi más is volt így facebook pánik csoport.
2019. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudok sokat írni, mert mobilról írok, és eltűnik a válasz elküldése gomb. Szóval próbáld meg esetleg a facebook pánikbeteg csoportokat.Én mondogatom magamban nyugi minden oké.És tényleg próbálj reggel nem agyalni.Jó dolgokra gondolj!
2019. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!