Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért/mitől hámlik 20 éve...

Miért/mitől hámlik 20 éve lassan az orrom, szemöldökom, homlokom?

Figyelt kérdés

Elég nagy felületen hámlanak..unom! Idővel megkopaszodtam,de a fejbőröm is hámlik! Általában reggelenkénzát, de ha fürdés után megtörölközök és kimegyek a levegőre egyből előjönnek a hámlások az orromnál!

Életem folyamán sokszor volt teljes vérképem, nincs vitaminhiányom, és allergiám sincs.


2019. okt. 30. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Gondolom stresszes vagy húsz éve nem?

Mit vársz itt tőlünk? Itt senki nem fog kigyógyítani, dokihoz meg nem mész mert fóbiád van tőlük. Akkor csak így marad a következő húsz évig.

2019. okt. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen. 20 éve mentális gondjaim vannak .Lényegében egész életemben,gyerekként is befelé forduló voltam.
2019. okt. 31. 09:40
 13/14 anonim ***** válasza:
De bunkók vagytok basszus. Vagy segítsetek, ha meg nem tudtok szegénynek akkor inkább ne is kommenteljetek
2019. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem baj! A kritika is kritika! :)
2019. nov. 5. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!