Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes fogfájással ügyeletre...

Unikornis17 kérdése:

Érdemes fogfájással ügyeletre menni?

Figyelt kérdés
Már 1 napja szinte kibírhatatlan a fogfájásom. Be van duzzadva az arcom, beszélni is alig tudok. De mivel tegnap halottak napja volt mostmeg már hétvége van a környéken nincs fogorvosi rendelő ami nyitva tartana hétvégén is. Vettem be fájdalom csillapító, elég erőset, de nem hatott. Aludni sem tudok annyira fáj. Érdemes ezzel ügyeletre menni? Mit csinálnának ott?

2019. nov. 2. 04:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? Mindenkepp menj ugyeletre, hetfoig nem lehet kibirni egy fogfajast. Betomik vagy kihuzzak attol fugg mi a gond.
2019. nov. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mikyrn ugyelet van nalatok sima? Az nem tud veled mit kezdeni de lehet tanacsol valamit hova menj.
2019. nov. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám, végigbőgtem az éjszakát, annyira fáj. A többedik fájdalomcsillapító használt annyit, hogy kb 3 órát tudtam aludni.


Egyébként antibiotikumot írnak fel nagy eséllyel, hogy levigye a gyulladást, ilyen állapotban nem nyúl hozzá a fogorvos sem, nem hatna az érzéstelenítő sem rendesen.

2019. nov. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened.
2019. nov. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Borsodban lakok, itt nincs fogorvosi ügyelet sajna (vagy csak nem tudok róla)

Kb 1 órát aludtam a 4. fájdalomcsillapító után. Hétfőig ezt nem lehet kibírni

2019. nov. 2. 09:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és a fájdalom nem igazán akar enyhülni
2019. nov. 2. 09:11
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem is fog, csak rosszabb lesz. Nem fogják kihúzni, megnyitják, attól jobb lesz, de hogy később mi lesz a fogaddal azt nem lehet tudni. Valahol csak van egy fogorvos.
2019. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!