Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni székrekedés...

Mit lehet tenni székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
Az egész tegnap kezdődött, amikor csak simán elmentem wc-re, de amikor elkezdtem az egészet, éreztem, hogy nagyon nagy a székletem, és kőkemény. Egy idő után feladtam, és még aznap 2x elmentem wc-re de mindig ugyanazt történt: éreztem, hogy túl nagy a székletem, ez innen biztos nem fog kijönni. Tegnap este és ma reggel bevettem valami puhító tablettát, de nem segített. Hashajtóval nem igazán próbálkoznék, mert már nagyon érzem, hogy ki kéne jönnie, de egyszerüen túl nagy, hogy kijöjjön, és félek, hogy ha hashajtólval hoznánk ki, akkor az nagyon fájna. Szóval az lenne a kérdésem, hogy van erre valami megoldás (főleg arra, hogy vagy darabokban, vagy valahogy felpuhitva kijöjjön)?
2019. nov. 2. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál egy tejeskávét meg egy fél deci keserűlikőrt
2019. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg dobj be egy kínait.
2019. nov. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!