Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit használják székrekedés ellen?

Mit használják székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
Pár napja nem tudok székletelni..szerintetek mit tegyek ? Mit igyak ? Vagy szedjek ? Házilag

2018. nov. 23. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Guttalax cseppet szoktam, ha úgy érzem, hogy megrekedt a napi folyamat. 20 cseppet ír, de az már keményen meghajt. Én csak 5 cseppet szoktam, az éppen arra elég, hogy egy kicsit beindítsa a folyamatot.

Szokott még használni, ha lekvárba vizet keverek, és megiszom. De ha megeszel néhány almát, az is sikert hozhat. Tapasztald ki, hogy téged mi hajt meg. Mindenkinek van valami, amitől "szaladni kell". Régen az aszalt baracktól kellett futnom, de ma már inkább csak megpukiztat. De másnapra az is eredményt hoz.

A lányom a kicsit zsírosabb kajától kap hasmarst, a párom a kefirtől.

2018. nov. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyümölcs,leves , kávé stb.

Nekem a( nem tudom milyen nevű) gyulladás csillapitó kúp vált be mikor majdnem egy hétig szorulásom volt.

2018. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40 éve mesélte másik kismama, h. a férje már kórházban volt aranyérműtét miatt, az orvos mondta, egy hétig búzakorpát kap, hátha mégsem kell műteni. Elmaradt a műtét. Én is használtam a családban, lenmagot is (disznó eszik korpát). Most sok zöldséget eszem, főleg nyersen. Reggel 1l tej, v. pohár gyógynövény tea, szaladok. Lenmagolajat, tökmagolajat, avokádó olajat is használok.
2018. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!