Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valakinek egy szál...

Lehet valakinek egy szál spangli elszivasatol hosszútávon hatása?

Figyelt kérdés

Tünetek : a zöld elszivasa előtt 2 órával 3 cent pálinka is lett fogyasztva.

5 perccel az elszivas után a tünetek : hallucináciok, magas pulzus, remegés, flashek váltakozása, pánikroham, szorongás.


Másnap reggel már megkönnyebbült állapot, de este újra remegés, tudatodnal vagy, de mintha üresség érzésed lenne, a tapintás furcsa, még mindig pánik, remegés.


4 nappal a fuvezes után : meg mindig furcsa tapintat érzet, picit furcsa kozerzet.


Mennyi idő amíg nem lehet érezni az ilyen utohatasokat? Tudom nagyban számít az idegeskedes, Hallottam valahol hogy 1 hét amíg a tapintás furcsa érzése elmulik.



Olyanok válaszát vártam akiknek van benne tapasztalatuk, felesleges kioktatast hogy miért csinaltan így kérem mellőzzük. Tanulta. M a hibábol



2019. nov. 3. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az alapján én azt valószínűsíteném hogy a sima fű le volt fújva valami kis extra szintetikus cannabinoiddal. Ezt az alapján mondom hogy ez a jelenség egyre gyakoribb, és szinte az egész országban elterjedt módszer. Aki nem ismeri annak nem tűnik fel, de sok esetben annak sem aki csak az igazi fűhöz szokott, mert nem veszi észre a különbséget, valamint csak nagyon kevés cuccot fújnak rá. Vagyis úgy is mondhatnánk hogy akaratod ellenére beszívtál egy kis herbált.

Nem kell aggódni mert most már nem lesz ebből nagyobb gond, egyél magnéziumot, és kb 1-2 hét múlva elmúlik minden negatív dolog. Pontos időt senki nem fog tudni mondani, de 2 hét a tuti.

Máskor meg máshonnan szerezd be, ha mindenképp elkerülhetetlen. Ami egyből megüt még a cigi közbe és aránytalanul nagyot, esetleg gyenge minőségű gubának néz ki de brutál erős, vagy csillog a külseje de nem ragad, akkor vigyázni kell mert esélyes hogy meg lett mókolva. Itt is volt már sok ilyen kérdés, bár a nagy részüket törlik, de saját tapasztalatból is mondom hogy a ma kapható füvek 60-70%-a már kezelve lett valamilyen kínai olcsó porral...

2019. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!