Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az érzéstelenítő spray milyen...

Az érzéstelenítő spray milyen mélységig hat?

Figyelt kérdés
Szóval milyen mély sérülés kellene ahhoz, hogy az illető a sérülést megérezze a helyi spray ellenére? Vagy ez a területen található összes érző ideget blokkolja, mélységtől függetlenül?

2019. nov. 3. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz magaddal csinálni? Akármit is, ne csináld!
2019. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyugi semmit, csak fogorvosnál voltam és utána elgondolkodtam, hogy ezek milyen mélységig lehetnek hatásosak esetleg más területen, vagy akár a szájban is. Nem kell túlgondolni, bár én is ezt tettem :D
2019. nov. 4. 00:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Romániában voltál fogorvosnál? Amúgy bőrfelszínen pl nem hat. Távoli részen nem hat, mert a vérkeringés elhigítja
2019. nov. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, köszönöm a választ. Nem a románoknál voltam, csak az érzéstelenítőről amit használt többszörösen asszociáltam minden másra, így jutottam el eddig. Volt időm gondolkodni.. :D
2019. nov. 4. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!