Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 műszakban dolgozom. Èjszakás...

3 műszakban dolgozom. Èjszakás müszakot nem bírom. Mit tudok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Fönökkel nem lehet beszélni. Üzemorvossal sem
2019. nov. 5. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felmondani.
2019. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ismerős. Én minden 2ik héten éjszakás vagyok, van mikor jól eltelik a hét, de van mikor nem. Az emésztésem ilyenkor borzalmas, és a hét közepére már kezdek befordulni, mivel ilyenkor a családommal se nagyon találkozom.

Az én főnökömet sem érdekli, hogy lassan megpusztulok nekik csak a pénz a lényeg.

Ebből csak úgy menekülhetsz, ha olyan munkát vállalsz ahol nincs ejjeles.

Én is ezen vagyok, de nem túl jók a kilátások.

Kitartást, ha akarsz irhatsz privátban is,legalább tartjuk egymásban a lelket :D

2019. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Keresel másik melót pl.
2019. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül nem bírod. Hosszú távon nagyon megviseli az ember bioritmusát, ha nem a megszokott időben alhat, hanem össze-vissza. Gondolj bele, még ez az egy óra idő eltolódás is megvisel mindenkit, amikor a nyári időszámítás szerint tekergetjük az órákat oda vissza.

A fiatalok pedig még nehezebb bírják az éjszakázást. Hosszú távon nagyon egészségtelen.

Neked kell lépned. Akár más munkahely keresése árán is.

2019. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az járható út-e, de esetleg kollégákat megkérdezhetsz, hogy nincs-e olyan, aki vállalná az állandó éjszakát (több pénz) Ha meg tudnátok beszélni, akkor kész tervvel oda lehetne állni a főnök elé. Persze akkor Neked kevesebb lenne a pénzed, az éjszakai pótlék hiánya miatt.

Ha ez nem megy, akkor felmondás.

2019. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés .

Vagy megszokod ,vagy ott hagyod .

Mégis mit tehetne az üzem orvos,ha eü leg alkalmas vagy rá.

2019. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az állandó éjszakáért nem jár több pénz, csak ha váltottba van, akkor kap érte pótlékot, egyébként egy műszaknak veszik.


De remélem, hogy azóta ez változott....

2019. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lerobbanni....


De a felmondás jobb opció.


Az éjszakai műszaknál bármi más jobb!

2019. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Egy dolgot ne tegyél: NE ÍRASS FEL MAGADNAK ALTATÓT, MEG PSZICHIÁTRIAI SZEREKET! Sokan szedik, de attól csak rosszabb lesz, a melllékhatások miatt mégjobban kikészülsz. Annál a híd alatt is jobb, vagy akkor külföld, vagy bármi. Függőséget is okozhat, volt akinek a háziorvosa írta ki.


Sajnos én is rá fogok fanyalodni, mert semmilyen munka nincs a kötelben, napi 4-5 óra ingánál többet nem tudok vállani. Esztergomban tallátam helyet, ahol szállást is biztosítanak, de csak 3 műszakban... Ez van, ezt kell szeretni ha nem akarsz éhen halni.


Könnyű mondani, hogy keressen mást, ha a gyári munka is kincs, vagy az sincs a környéken.


22l Jelenleg egyetemista... :(

2019. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A három, műszak nem embernek való, be kellene tiltani.
2019. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!