Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkák vannak amiket...

Milyen munkák vannak amiket lehet egy műszakban csinálni és nem fizetnek rosszul?

Figyelt kérdés
Min. 160e nettó. Jelenleg pályakezdő vagyok és a szakmámmal jobban 3 műszakos munkákat találtam csak, ilyenben is dolgozom most 200+ a nettóm de nem annyira jön be a gyári munka 3 műszakban. Ez elég elméleti szint még szóval ha valamit úgy gondolok jobb lenne életem során akkor képezném magam abba az írányba vagy megpróbálnám így ahogy vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 8. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van szakmád akkor csak azon belül gondolkozz. Amúgy 1 műszakos kevés van 8 ált. al. Lehetsz takarító, mekis, utcaseprő, illetve ajánlhatsz erotikus szolgáltatásokat.
2016. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szakmunkás pályakezdőként 200nettót kapsz és még van pofád sírni?? Eszem megáll a mai embereken.
2016. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem sírok és nem is véletlen kapok ennyit... de lehet inkább dolgoznék 140-160e nettóért valamilyen 1 műszakos munkahelyen.
2016. aug. 8. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
mi az, hogy nem véletlen kapsz ennyit? Főnököd haver vagy rokon gondolom...
2016. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak így történhetett hát persze. vagy értek a szakmámhoz esetleg? ez nem opció? amit szeretek is csinálni csak ahol vagyok azt a részét pont nem annyira kedvelem és nekem személy szerint nem jön be a 3 műszak.
2016. aug. 8. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogyha annyira értesz a szakmádhoz akkor szólj, hogy vagy 1 műszakban fogsz dolgozni, vagy viszlát...
2016. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
végső esetben amúgy megpróbálom ha alapból is úgy döntök, hogy mennék csak a fönök és a kollégákkal nem biztos, hogy egy ilyen lépés után jól kijönnék. köszönöm amúgy a választ!
2016. aug. 9. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!