Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez orrból folyhatott a torkomra?

Ez orrból folyhatott a torkomra?

Figyelt kérdés
Nem voltam ma túl jól, de szokott így lenni, pánikkal is küszködök... Refluxom is van így sok váladék is termelődik. Amit próbálok felkrákogni. Éreztem mintha az orrombol folyt volna le váladék. Egy picit próbáltam, hogy feljöjjön és ez köszönt vissza a zsepin. Elnézést a fotókért, de máshogy nem tudom mutatni... Orrból folyhatott le??
2019. nov. 5. 18:45
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


A lényeg lemaradt.

2019. nov. 5. 18:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem észrevetted volna, ha vérzik az orrod, szóval sanszosabb, hogy a torkodból jött. A reflux elméletileg okozhat ilyet.
2019. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hapciztam ma sokat meg dugult volt az orrom délután és a munkába száraz volt a levegő is. Ezért nem tudtam, hogy esetleg reflux vagy orr. Először megijedtem tüdőből, de nem köhögtem úgy, inkább csak kis krákogassal jött fel. Köszönöm a választ!!
2019. nov. 5. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!