Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy veszítsem el a hangom?

Hogy veszítsem el a hangom?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez hülye kérdés és nem úgy szeretném elevszíteni a hangom hogy ne tudjak beszélni hanem pl.Úgy mint egy meccs után ha sokat kiabálsz de nem tudok kiabálni meg meccsere se tudok menni! Nem tudom miért akarom csak készetetést érzek rá. Tudom elég beteg vagyok😂

2019. nov. 5. 23:49
 1/7 tabaki válasza:
Kifogástalan precizitással választottad meg a rovatot, erre csakugyan a számítástechnika adhat megoldást a legnagyobb valószínűséggel.
2019. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy mit írjak kategóriának és nem írtam semmit és ezt adta be
2019. nov. 6. 00:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eszközkezelőben tiltsd le!
2019. nov. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Cirkuszi kardnyelő számokat gyakorolj.

Az otthoni konyhakés készlettel kezdj.. :DD

2019. nov. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem javaslom, hogy a hangszálaid túlerőltesd, egyrészt qrva szar írásban meg mutogatással kommunikálni, másrészt maradandó következményei lehetnek. Erről egy pár énekes meg tanár sokat tudna mesélni.

Ez kb. olyan késztetés, mintha a csuklód vagdosására éreznél elengedhetetlen vágyat. Javaslom, fordulj szakemberhez, mert nem normális dolog. Már ha komoly a kérdés, és nem csak unalomból írtad ki.

2019. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Töröld a hang drivert!
2019. nov. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Beteg lettem és elment a hangom. Szóval már nem kell válasz. Csak meg akartam nézni hogy milyen
2019. nov. 14. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!