Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért remeg a bal hüvelykujjam?

Kb. Egy órája kezdődhetett. Csak akkor remeg, ha behajlítom, minél jobban behajlítom, annál jobban remeg. A másik hüvelykujjam viszont nem. A bal kezem egy másik ujja sem remeg. Úgy nézem, a hüvelykem is csak akkor kezd remegni, ha merôlegesen, 90 fokba behajlítom, vagy annál jobban, hogy kisebb szöget zárjon be. Az előtt nem.

Talán idetartozik hogy szerintem akkor kezdett remegni, amikor nyújtózkodtam egyet (és éreztem is, hogy akkor valamit sikerült jól megnyújtanom, de nem fájt, egész kellemes volt.)

Becsípődhetett egy ideg vagy valami?

Keress kérdéseket hasonló témákban: remegés, hüvelyk, hüvelykujj, ideg

nov. 9. 12:54  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Ja, lehet hozzá kéne tennem hogy Raynaud-szindrómám van meg livedo reticularisom. Valószínűleg a keringésemnek van baj, esetleg a kapillárisokkal, a vérnyomásom meg marha alacsony. Nem immunológiai eredetű a dolog. Neurológusnál olyan 2 éve voltam vizsgálaton meg MRI-n más okokból, de nem találtak semmit.

# 1/1Időpont nov. 9. 12:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért remeg a kezem?
Mitol van az hogy neha remeg az egesz testem?
Lassan két hete zsibbad a bal kezem középső ujja és a hüvelykujjam enyhén remeg. Mi lehet ez?
Mitōl remeg a bal hüvelykujjam?
Miért remeg a jobb hüvelykujjam?
Ha megpihen a kezem, sokszor remeg, ráng az ujjam. Nem mindig ugyanaz, felváltva a hüvelykujjam, mutatóujjam, ill. tenyerem, kezem különböző részei, de van hogy az alsó szemhélyam. Mitől lehet ez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!