Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért remeg a bal hüvelykujjam?

Miért remeg a bal hüvelykujjam?

Figyelt kérdés

Kb. Egy órája kezdődhetett. Csak akkor remeg, ha behajlítom, minél jobban behajlítom, annál jobban remeg. A másik hüvelykujjam viszont nem. A bal kezem egy másik ujja sem remeg. Úgy nézem, a hüvelykem is csak akkor kezd remegni, ha merôlegesen, 90 fokba behajlítom, vagy annál jobban, hogy kisebb szöget zárjon be. Az előtt nem.

Talán idetartozik hogy szerintem akkor kezdett remegni, amikor nyújtózkodtam egyet (és éreztem is, hogy akkor valamit sikerült jól megnyújtanom, de nem fájt, egész kellemes volt.)

Becsípődhetett egy ideg vagy valami?



2019. nov. 9. 12:54
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, lehet hozzá kéne tennem hogy Raynaud-szindrómám van meg livedo reticularisom. Valószínűleg a keringésemnek van baj, esetleg a kapillárisokkal, a vérnyomásom meg marha alacsony. Nem immunológiai eredetű a dolog. Neurológusnál olyan 2 éve voltam vizsgálaton meg MRI-n más okokból, de nem találtak semmit.
2019. nov. 9. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!