Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni a csukló...

Mit tudnék tenni a csukló fájdalmam ellen? Többi lent

Figyelt kérdés

Pár napja a bal csuklóm elkezdett fájni, elösször csak egy kellemetlen érzést éreztem, de 1 hétre rá, mára erősebb szúró fájdalmat éreztem.

Néha úgy érzem, hogy annyira fáj hú, hogy nagyon, de van, hogy kevésbe. Orvoshoz, ugye nem szeretnék menni, nem hiszek a gyógyszerekbe, és nem kedvelem az orvosokat. Valaki tudna adni valami tanácsot, mit tegyek rá, hogy jobb legyen, mit csináljak, milyen kötést tegyek rá stb. Feketenadálytőt csepegtettem rá, de nem sokat segített. Ha beakarom hajlitani akkor mindig erősen beleszur, én gondoltam gyulladásra, mert ma elkezdett égni. Küldök egy linket, hogy merre felé fáj a csuklom.

[link]



2019. nov. 10. 00:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez van. Ugyanott fáj a bal csuklóm már két hete. Szóval ez érdekel
2019. nov. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!