Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leégtem a napon. Az arcom is...

Leégtem a napon. Az arcom is piros tőle és az orromon sárga foltok vannak. El fognak múlni?

Figyelt kérdés
Balatonon voltam és ott égtem le. El múlik magától vagy kenjem be valamilyen krémmel?
2010. júl. 18. 12:55
 1/7 anonim válasza:
Szerintem el fog múlni,de jobban jársz ha be kened.Úgy hamarabb elmúlik és kevésbé fáj(már ha fáj)
2010. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is nagyon le vagyok egve, es szornyen faj. En kenem naptejjel, mas nem jut eszembe:)
2010. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor kenegetem :) Van itthon nivea arckrém talán az jó lesz :D
2010. júl. 18. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:

meleg vízzel kell megmosni

először jobban fog fájni de másnapra már el is múlik.

2010. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg tegnap kb 20 percig a kezem a kocsiablakból lógattam, úgy leégett, mint a rák. Tiszta vörös. És tök ciki, hogy csak az egyik :D Én baba testápolóval kenem, de eddig semmi változás. Mondjuk nem hólyagosodott fel. :)
2010. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok:) Nem eleg, hogy faj, a tegnaptol ugy viszket, mint allat:)
2010. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na elmúlott, viszont lekopott a bőr és most tiszta piros az orrom :S remélem visszagyógyul hamar :D
2010. júl. 20. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!