Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Talpamon szabályo...

Mi lehet ez? Talpamon szabályos köralakú kiütések jelentek meg.

Figyelt kérdés
Ha megvakarom,mert nagyon viszket,akkor pedig egyre nagyobb lesz és inkább ilyen lilás folt lesz belőle.
2010. júl. 18. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Gomba. Kezdd el kezelni, mert nagyon kínos problémává nőheti ki magát és el is terjed. Kenőccsel, vagy szájon át szedhető gyógyszerrel (az elég drága, de tuti hatásos).
2010. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csípés, gomba, vagy allergia.
2010. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez az egész,akkor kezdődött mikor megszületett a fiam, ő is ilyen foltokkal született a tenyerén és a talpán, nekem pedig más napra jött ki.Szerintem ebből indult ki az egész, mert a terhességem utolsó heteiben éjszakánként aludni se tudtam úgy viszketett a tenyerem és a talpam.voltam már vele orvosnál, aki nem mondta hogy mi ez,kaptam rá kenőcsöt és el is múlt,de mindig vissza-vissza tér.
2010. júl. 18. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:
milyen kenőcsöt kaptál rá?
2010. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez valami fertőzés.
2010. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem emlékszem a kenőcsre, már 1 éve volt.
2010. júl. 18. 15:48
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja és a fiam úgy született, hogy az egyik oldalon a heréje be volt lilulva, meg is kellett műteni.Szerintetek ez is lehetett ettől a fertőzéstől.

1 éve történt már ez a dolog, de azóta rágodom rajta,hogy mi lehet ez a fertőzés, mitől alakulhatott ki és hogy már a terhesség alatt is lappangott bennem?

2010. júl. 18. 15:52
 8/8 anonim ***** válasza:
menj el vérvételre,fiadnak is kérj
2010. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!