Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szédülök folyton mostaná...

Miért szédülök folyton mostanában és miért vagyok folytonos fáradt?

Figyelt kérdés

Mostanában állandóan szédülök, napi többször is, es állandóan faradt vagyok,a fejem is majdnem minden nap nagyon fáj. Ezelőtt akármit csinaltam is aznap későn feküdtem le es még sok ideig forgolódtam elalvás előtt és gondolkodtam. Most állandóan faradt vagyok, es ha befekszem az ágyba szinte egyből elalszom, de bármennyit alszok másnap egész nap fáradt vagyok. Semmi nem változott az életemben, ugyanazt csinálom minden nap mint eddig, rendesen eszem, elég vizet iszok es tudtammal egészséges is vagyok. Ez mitől lehet?

16/L


2019. nov. 15. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Csináltass egy laborvizsgálatot, talán kevés a vér hemoglobinja.
2019. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet az oka vérszegénység (vashiány) illetve vitaminhiány (pl. B12, B6, D).
2019. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy hol vagy,ugyanezek a tünetek, vagy csak otthon a házban?

(Csak mert pl. enyhe szénmonoxid mérgezésnek is ilyen testi tünetei vannak, de ha mások is vannak a házban, hasonló tüneteik kéne legyenek... Egyik munkatársam is folyton ilyen tünetekre panaszkodott, aztán egy nap többet nem jött munkába...)

2019. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!