Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy mostanáb...

Mi lehet az oka, hogy mostanában ennyire fáradt vagyok? Mit tehetnék ellene? Veletek volt már hasonló, ha igen milyen módszer vált be?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja tart ez az állapot, rengeteget alszom (8-9 óra kb), de mégis fáradt vagyok. Hiába iszok kávét, mert alig használ valamit, ha használ akkor is csak rövid ideig. Nem tudom mi lehet a probléma, de már nagyon elegem van belőle. Ma is hazaértem a suliból és aludtam 4 órát, de nem érzem úgy hogy kipihentem volna magamat. A tanárom ma pont azt mondta, hogy nem szabad sokat aludni, maximum 8 órát lehet, de én nem vagyok képes arra, hogy ezt betartsam, folyamatosan elnyom az álom.
2019. okt. 9. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Vashiányra gondolnék.
2019. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vashiány miatt volt ez.. Irány a vérvétel!
2019. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, vashiány gyanús a dolog. Vérvételig egyél sok mákos dolgot.
2019. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ. Általános a vashiány, de lehet magnéziumhiány, stressz, depresszió, zsírosakat eszel, nem iszol elég folyadékot, nem mozogsz eleget, túlsúly, alacsony vérnyomás, daganatos megbetegedés, pajzsmirigy problémák, cukorbetegség, stb.

Amint láthatod, széles a skála, ha már ilyen szinten zavar a mindennapokban, általánossá vált nálad, esetleg időszakosan mindig előjön, időszerű egy orvosi vizsgálat.

2019. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!