Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet mérgezés?

Ez lehet mérgezés?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy amikor hónapokra elutaztam otthonról, konkrétan feketére penészedett az egyik zöldséges péksütim a fiókban. Mellette voltak csomagolt tészták is. Az egyiket ma meg akartam főzni, viszont amikor megkóstoltam a tésztát olyan keserű ízt én még a büdös életemben nem éreztem. Kiköptem. Ugyanezt a tésztát korábban is kipróbáltam, de akkor finom volt. Köles-alapú útimagos lisztből készült bio tészta. Az egész lakásom extrémen szagos lett, hiába szellőztettem félóráig. Fémes ízt éreztem a számban továbbra is, fogmosás után is, utána próbáltam enni valamit és az is csípett. El nem tudom képzelni, mitől :( eléggé bepánikoltam, ami miatt ki is írtam a kérdést.


Másik dolog, szoktam csikorgatni a fogamat éjszaka, vagy amikor stresszelek. Már legalább 10 éve van a pár amalgámtömésem. Lehetséges, hogy az valahogyan feloldódott a csikorgatások hatására? Belevilágítottam a telefonommal a számba és pár helyen volt ilyen szürkés sötét darab, vagy ilyen feketére színeződött rész. Az lehet azért mert kékafonyás italt ittam. De nem tudom, én már elképzelni sem tudom.


Mit gondoltok?


2019. nov. 16. 04:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és elvileg a lejárati idő még rendben volt, azt a penészt valahogy magába szívhatta? Fogalmam sincs
2019. nov. 16. 04:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez semmi, nem mérgezés. "Kicsit" túlpörögted a dolgot. Igazi mérgezésnél hánynál-fosnál egyszerre.
2019. nov. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!