Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 4 napja, hirtelen elkezdett...

4 napja, hirtelen elkezdett fájni a ball mellem alatt a bordáimnál éles szúró fájdalom, levegő vételre, és minden tevékenységre folyamatosan fáj aludni, ülni, feküdni sem tudok csak fájdalmak árán. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha fekszem akkor olyan érzés mintha valami húzná vissza beakarna szakadni a bordáimnál.Röntgen nem mutatott ki tüdőgyulladást.Fájdalom csillapító,krémek,tapaszok nem használnak.Tornázni,nyújtani probáltam de az sem használ.Közérzetem nem jó.Lázam is volt.Háziorvos lerendezte azzal hogy nem tudja mi ez,szedjek fájdalomcsillapítot majd elmúlik talán.Mi lehet ez hova mennyek? Mit csináljak?
2019. nov. 22. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld valakivel megvizsgáltatni a csigolyáid.
2019. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a tüdőgyulladás röntgenjele később alakul ki, mint a tünetek. ha túl hamar mentél vizsgálatra, lehet még nem látszott, de azóta bármi lehet. ha visszatér a lázad, érdemes megismételni.

mellesleg nézték, hogy nem szíveredetű-e? azt is ki kell ilyenkor zárni. EKG stb.

2019. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bordaközti izom húzódás+gyulladás! Ez hatalmas fájdalommal jár, és eltart jó pár napig, pihentesd! Ezek a gyógyszerek jók rá ilyet írass fel, ezek Erőss gyulladásgátlók és csillapitják a fájdalmat: Aflamin, apranax, xilox, ezekkel hamar meg gyógyul, esetleg lehet mellé izom lazítót szedni mydetont.
2019. nov. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is nagyon néha olyan kb hónaponként egyszer elkezd fájni a "szívem" apám azt mondta a szívem nem fájhat, tehát akkor a tüdőm, szúró érzés mikor mély levegőt veszek.
2022. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!